MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp/sideboard 7563393
nr 756 3393
Skåp/sideboard
barockstil, längd: 116, djup: 55, höjd: 80 (nyckel finns i inlämn)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:15:48
750 kr
Skåp/sideboard
Kondition: slitage, skador
nr 756 3393
Skåp/sideboard
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 30 april 2012 |